Krok 'Ono' Vit är slut i lager
Kontakta oss för exakt leveranstid (länk till kundtjänst)
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Vit

Krok 'Ono' Vit är en modern krok med mjukt formspråk och dold skruvinfästning för kök, badrum, hall och vardagsrum.
Produktdetaljer- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
- cc: 32 mm
- Material: Zamak
Den vita finishen ger ett rent uttryck som passar både ljusa ytor och kontrasterande inredning.
5 x beställd från leverantör
101,00 kr
| Artnr. | 222578 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Vit |
| Material | Zamak |