Krok 'Ono' Vintage Guld är slut i lager
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Vintage Guld

Krok 'Ono' Vintage Guld är en stilren väggkrok med mjukt formspråk och varm guldfinish för kök, badrum, hall och vardagsrum.
Produktdetaljer- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
- cc: 32 mm
- Material: Zamak
Den dolda skruvinfästningen ger ett rent uttryck och gör kroken enkel att kombinera med modern inredning.
| Artnr. | 222582 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Vintage Guld |
| Material | Zamak |