Krok 'Ono' Svart är slut i lager
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Svart

Krok 'Ono' Svart är en modern krok med mjukt formspråk och dold skruvinfästning för kök, badrum, hall och vardagsrum.
Produktdetaljer- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
- cc: 32 mm
- Material: Zamak
Den svarta finishen ger ett stilrent intryck och gör kroken enkel att matcha med nutida inredning.
| Artnr. | 222577 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Svart |
| Material | Zamak |