Krok 'Ono' Svart Matt Krom är slut i lager
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Svart Matt Krom

Krok 'Ono' i Svart Matt Krom har mjukt rundad form och dold skruvinfästning för ett modernt, stilrent uttryck i kök, badrum, hall och vardagsrum.
Produktdetaljer- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
- cc: 32 mm
- Material: Zamak
Den kompakta kroken ger praktisk upphängning med en ren montering där skruvarna döljs för en genomarbetad helhet.
| Artnr. | 222581 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Svart Matt Krom |
| Material | Zamak |