Krok 'Ono' Rostfri Look är slut i lager
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Rostfri Look

Krok 'Ono' Rostfri Look är en stilren väggkrok med mjukt formspråk och dold skruvinfästning för kök, badrum, hall och vardagsrum.
Produktegenskaper- Material: Zamak
- Finish: Rostfri Look
- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
Den moderna klädkroken ger ett rent intryck på väggen och passar perfekt där du vill kombinera funktion med diskret design.
| Artnr. | 222580 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Rostfri Look |
| Material | Zamak |