Krok 'Ono' Blank Krom är slut i lager
Relaterade kategorier som du kanske gillar
Liknande produkter
Krok 'Ono' Blank Krom

Krok 'Ono' Blank Krom är en modern krok med mjukt formspråk och spegelblank yta som ger praktisk upphängning med stil.
Produktdetaljer- Bredd: 15 mm
- Höjd: 65 mm
- Djup: 45 mm
- cc: 32 mm
- Material: Zamak
Den dolda skruvinfästningen ger ett rent uttryck och gör kroken enkel att placera i kök, badrum, hall eller vardagsrum.
| Artnr. | 222579 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.088000 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 45 mm |
| cc | 32 mm |
| Finish | Blank Krom |
| Material | Zamak |